Ivan Pavić • utorak, 01.04.2014.

U ponedjeljak su odigrana posljednja dva susreta 31. kola Primere. Može se reći kako iznenađenja nije bilo, ali Betis je bio jako blizu pobjede protiv Malage...

Prvu utakmicu dana odigrali su Granada kojoj je u goste došao Levante. Prvo poluvrijeme je zaključeno bez golova, a u nastavku su gosti došli u vodstvo u 48. minuti.

Nakon puno glavometa, odbijanja i napucavanja lopte, najspretniji u šesnaestercu gostiju bio je Navarro koji postiže pogodak za 1:0. Minimalnu prednost Levante je čuvao do pred sami kraj susreta, a u 88. minuti gosti su riješili sve dvojbe oko pobjednika. Strijelac za 0:2 bio je Lopez koji je sa 15 metar lijepo pogodio lijevi gornji kut domaćih vrata.

Posljednji Betis ugostio je Malagu i imao sva tri boda do 83. minute. U 30. minuti domaći su poveli pogotkom Reyesa. Pucao je Reyes s više od 25 metara, a vratar Malage Caballero nije uspio obraniti odličan udarac.

Do 83. minute držao je Betis prednost, a onda sve prosuo u četiri minute. U 83. minuti Juanmi je izjednačio na asistenciju Amrabata, a u 87. potpuni preokret i tri boda Malagi donosi Darder, a asistirao je još jednom Amrabat.

U 92. minuti Betis je imao priliku doći do boda iz najstrože kazne koju je skrivio Camacho, ali Castro ne postiže pogodak i time ostavlja Betis na 22 prvenstvena boda.