Branimir Korać • subota, 08.08.2015.

Nakon što su Manchester United i Tottenham otvorili novu englesku sezonu, u poslijepodnevnom terminu odigrana su još četiri susreta. Andrej Kramarić ostao je na klupi u pobjedi Leicestera...

Novak u Premier ligi Watford odigrao je dobru utakmicu u Liverpoolu, dva puta je vodio, ali Everton je ipak izvukao remi. Tražio je domaćin do kraja susreta i potpuni preokret, no Watford je izdržao.

Već u 14. minuti gosti su stigli do vodstva zahvaljujući pogotku Miguela Layuna i tu prednost Watford je držao sve do posljednjih 15 minuta. Tada prvo Ross Barkley krasnim golom poravnava da bi Ighalo u 83. minuti ponovno doveo Watford u vodstvo. Međutim kratko je trajalo slavlje gostiju, u 86. minuti Arouna Kone zabija za 2:2 i podjelu bodova.

Drugi novak u ligi momčad Bournemoutha u svom debiju u Premier ligi upisala je poraz od Aston Ville. Igrači Tima Sherwooda slavili su s 1:0 pogotkom svježeg pojačanja iz Blackburna Rudyja Gestedea u 72. minuti.

Andrej Kramarić nije sudjelovao u pobjedi Leicestera protiv Sunderlanda rezultatom 4:2. Kramarić je svih 90 minuta proveo na klupi u susretu u kojem je Leicester briljantnim početkom riješio sve dvojbe. Uz dva gola Mahreza te po jedan Vardyja i Albrightona stigao je do pobjede s tim da je već u 25. minuti bilo 3:0 za domaćina. Defoe i Fletcher tek su ublažili poraz Sunderlanda.

Sva tri boda s gostovanja odnosi Crystal Palace koji je s 3:1 bio bolji od Norwicha. Zaha i Delaney zabili su za goste da bi Redmond u 69. minuti vratio neizvjesnost. Iako je domaćin tražio poravnanje, do njega nije došao, a priču je zaključio Yohan Cabaye u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

• Obrisan korisnik09.08.2015. u 15:02
    koliko malo ljudi stvarno kuži nogomet je fascinantno, a gledaju ga, valjda. ili su samo navijački slijepi pa kad nekog vole ne vide mu mane. ali krama je zabijao samo u hnl-u kratko, nek se vani dokaže
  • Palmares09.08.2015. u 00:46
    žao mi je Bornemoutha, ali oni s ovakvom ekipom i s uvjerljivo najmanjim budžetom nema šanse da ostanu u ligi, iako je tek počelo ali ne kaže se badava da se po jutru dan poznaje