Premiership, 1. kolo, 09.08.2015, 17:00 h
Stoke City
Stoke City 0:1 Liverpool
Liverpool

Branimir Korać • nedjelja, 09.08.2015.

Liverpool je u novu sezonu ušao s pobjedom, na gostovanju na Britanniji bio je bolji od Stokea s 1:0. Čovjek odluke bio je Brazilac Coutinho koji je pitanje pobjednika odlučio prekrasnim golom...

Zanimljiv dvoboj na Britanniji na kraju je odlučen jednim pogotkom. Philippe Coutinho može se pohvaliti još jednim sjajnim pogotkom u karijeri, ovaj put u mreži Jacka Butlanda koji je nova jedinica Stokea nakon odlaska Asmira Begovića u Chelsea.

Prvo poluvrijeme donijelo je dosta loš nogomet, izuzev dva skromna pokušaja prema Mignoletu prilika nije niti bilo, a na drugoj strani Butland je u prvih 45 minuta bio besposlen.

Tek nakon sat vremena igra se malo rasplamsala, Liverpool je stvorio nekoliko prijetnji preko Bentekea i Coutinha, a u 84. minuti domaćin je imao lijepu priliku za pogodak. Diouf je pokušao glavom, no lopta je otišla preko gola.

I onda je stigao pogodak. Coutinho je primio loptu i krenuo prema golu, na nekih 25 metara stvorio si je prostor za udarac i zatim fantastično pogodio mrežu.

Do kraja susreta promjena nije bilo i Redsi odnose pobjede.

• SuppaDuppaFly10.08.2015. u 08:07
    Gledao sam 2 pol...malo da se osvrnem na ulazak Firmina. Premekan u duelima za prvi put, netko mu mora objasnit da će ga neko polomit ukoliko nastavi tako. Kako god da su igrali, pobjeda u 1 kolu i to protiv ekipe koja ih je lani razmontirala u zadnjem kolu znači jako puno.
    SuppaDuppaFly
  • staropramen10.08.2015. u 04:03
    haha kak je sladak ovaj mali na reklami :D pustio sam jos jednom gol da vidim malog... hahahaha nije meni lako xD
    staropramen
  • Obrisan korisnik09.08.2015. u 23:29
    klasika, očekivano, kao i slučaju bilića
  • Aguias09.08.2015. u 23:26
    haha Lovren bio odličan... očito nisi gledao utakmicu, jer u Liverpoolu nitko danas nije bio odličan čak ni Coutinho koji je zabio prekrasan gol do tog trenutka nije igrom posebno odskakao od ostalih igrača, a "odličnog" Lovrena je u 2.pol. sudac propustio i isključiti...