Branimir Korać • subota, 19.09.2015.

Real Madrid i Valencia u prva dva subotnja susreta Primere pokazali su priličnu dozu neefikasnosti. Obje momčadi stvorile su dosta prilika, ali postignut je samo jedan pogodak...

Real Madrid stigao je do pobjede protiv Granade s 1:0 uz dosta muke pogotkom Karima Benzeme u drugom poluvremenu. Promašili su Madriđani dosta toga, ali i gosti su imali nekoliko odličnih prilika.

Osim toga Granadi je poništen pogodak zbog navodnog zaleđa iako se čini da su suci pogriješili.

Dogodilo se to sredinom prvog poluvremena kada je gostima prošao kontranapad, Success je u sredini proigrao El Arabija čije je slavlje kratko trajalo.

Na drugoj strani promašajima su se isticali Ronaldo i Benzema, a jednu lijepu priliku propustio je i Luka Modrić koji je odigrao dobro svih 90 minuta.

Prošle sezone Granada je protiv Real Madrida primila čak devet pogodaka na ovom stadionu, a ovaj put pala je u 55. minuti. Isco je odlično centrirao, a Benzema ovaj put nije mogao promašiti i Madrid je poveo.

U 62. minuti u igru je ušao i Mateo Kovačić umjesto Tonija Kroosa, domaćin je do kraja mogao i povećati prednost, ali promjene ipak više nije bilo.

Do trećeg remija stigla je Valencia koja je ugostila Real Betis i odigrala bez pogodaka. Pravo je čudo kako nije bilo promjene rezultata, gosti su cijelo drugo poluvrijeme igrali s igračem manje zbog isključenja Ceballosa, Valencia je stvorila veliki pritisak, nanizala puno prilika, ali Adan je bio raspoložen.