MAXtv Prva liga, 21. kolo, 20.12.2015, 15:00 h, Gradski stadion u Koprivnici, gledatelja: 513

Branimir Korać • nedjelja, 20.12.2015.

Lakše od očekivanja Lokomotiva je stigla do tri boda na gostovanju u Koprivnici kod Slaven Belupa. Domaćin je poražen rezultatom 3:0 uz dosta nezadovoljstva suđenjem Matoca...

Lokomotiva je došla do tri vrlo važna boda na gostovanju u Koprivnici čime je nastavila niz utakmica bez poraza te učvrstila petu poziciju na ljestvici.

Slaven Belupo imao je prilika, mogao je do pogotka, ali mreža Zelenike nije se tresla dok je s druge strane Rozman tri puta vadio loptu iz mreže.

U prvom dijelu domaćin je u niz navrata žestoko protestirao nezadovoljan odlukama Matoca, a u tom razdoblju viđen je i prvi pogodak.

U 37. minuti raspoloženi Grezda dobro je ubacio prema Andrijaševiću koji vara domaću obranu i na kraju i Rozmana za prvi pogodak na susretu.

Na početku drugog dijela i gosti su uzeli na zub Matoca, smatrali su da je trebao dosuditi kazneni udarac nakon dvoboja Galovića i Marića, ali Matoc nije ništa dosudio.

U 64. minuti Lokosi dolaze do drugog pogotka. Rozman je loše reagirao, kaznio je to Grezda i poslao loptu u mrežu. Deset minuta kasnije kraj svake nade za Slaven Belupo. Ovaj put Galovićev start nad Fioliću Matoc je označio kao prekršaj, a Marić je realizirao penal za konačnih 3:0.

• nikoništ20.12.2015. u 20:38
    Pa majstore da si bio na utakmici vidio bi da je Leko u 5 minuta zaradio dva žuta međutim sudac je pokazao jedan. Nakon toga je sve bilo drukcije
    nikoništ
  • 280420.12.2015. u 17:48
    Nezadovoljni suđenjem?? Da, nije ni čudo u Hrvatskoj smo sa svime nezadovoljni pogotovo kad ne pobjeđujemo. Ovo pravilo uveo je jedan od velikana u hrvatskom nogometu. Sad je za očekivati da će u niže razrednim utakmicama suce nabijati na kolac. To je tako kad u sport ulaze oni koji se nikad s... [više na forumu]