Mravi već u prvom poluvremenu riješili dvoboj protiv Jollyja

Branimir Korać • petak, 28.10.2016.

U četvrtom kolu A-1 lige košarkaša Jolly je upisao prvi poraz. Na gostovanju u Trnskom visoko je poražen 85:63 nakon što je već na poluvremenu gubio s više od 20 poena razlike...

Košarkaši Zagreba stigli su do treće ovosezonske pobjede, u svojoj dvorani ugostili su dosad neporaženi Jolly iz Šibenika i nanijeli mu težak poraz. Mravi su slavili s glatkih 85:63.

Sve je bilo riješeno prilično brzo, odličan ulazak u utakmicu Jusupove momčadi, brzo stvaranje razlike i visoka prednost već na odmoru. Na poluvremenu je na semaforu stajalo 42:21 za domaćina i u nastavku susreta nije bilo velike dvojbe.

Možda bi Jolly imao šansu za nekakav veliki preokret i povratak u utakmicu, ali u drugo poluvrijeme ušao je ponovno loše, Zagreb je u jednom trenutku došao na gotovo 30 poena razlike i susret je bio riješen.

Domaćin tako ostaje na jednom prvenstvenom porazu, onom od Zadra u Zagrebu dok s druge strane Jolly bilježi prvi poraz.

Zagreb su do pobjede predvodili Luka Božić s 29 poena, devet skokova i šest asistencija i Pavle Marčinković s 13 poena i 11 skokova. Kod Jollyja Ivan Novačić ubacio je 15 poena uz pet skokova, a Jozo Brkić dodao je deset poena.