Caen
Caen 3:3 Dijon
Dijon

Dario Dodić • petak, 02.12.2016.

Nogometaši Caena prokockali su veliku prednost protiv Dijona na otvaranju 16. kola francuskog prvenstva i unatoč dva gola Ivana Santinija osvojili tek bod...

Ivan Santini odigrao je još jednu sjajnu utakmicu za Caen, a kad je u 80. minuti napuštao travnjak bio je uvjeren da je njegova momčad osvojila sva tri boda u dvoboju s neugodnim i golova gladnim Dijonom. U tom je trenutku Caen imao 3:2 i igrača više dobrih 50 minuta, ali Dijon je na kraju došao do boda.

Poveo je Caen u 24. minuti, s desne je strane lijepo ubacio Karamoah, a hrvatski napadač glavom pospremio loptu u mrežu. Nakon samo dvije minute odgovaraju gosti, Lees Melou nakon katastrofalne reakcije domaćeg vratara Reuleta zabija za 1:1.

Zatim u razmaku od samo dvije minute Dijonov Bouka Moutou dobiva dva žuta kartona i napušta igru, a da bi stvari bile gore za goste pobrinuo se Santini, u okretu se rješava braniča i lijevom nogom zabija za 2:1 Caena u 37. minuti, dok na 3:1 povisuje Karamoah u samoj završnici prvog dijela.

Unatoč zaostatku od dva gola i jednog igrača Dijon se ne predaje. Diony u 59. minuti smanjuje na 3:2, a konačnih 3:3 postavlja domaći igrač Yahia autogolom u 81. minuti.

All Goals & Highlights HD - Caen 3-3 Dijon - 02... by eurofoot4