Branimir Korać • subota, 06.10.2018.

Rekao je Luka Modrić nakon poraza od CSKA - Real Madrid nije u krizi. No ipak je, u zadnje četiri utakmice nije zabio nijedan gol, upisao je tri poraza, a posljednji kod Alavesa golom u 95. minuti...

Real Madrid prvi put od 1985. godine u četiri utakmice zaredom nije uspio postići pogodak. Kriza trese Madriđane, to je očito, a novi poraz stigao je kod Alavesa koji je slavio s 1:0.

Julen Lopetegui imao je na raspolaganju jaču momčad nego u Moskvi protiv CSKA, vratili su se u prvih 11 Sergio Ramos, Gareth Bale i Luka Modrić, ali još jednom je poražen i to golom u 95. minuti. U Moskvi je pogodak primljen odmah na početku susreta, sada točno na kraju.

Lopetegui će sigurno u narednim danima osjećati pritisak, Real ne igra dobro i još je jedan od velikana koji je upao u rupu iz koje se mora što prije izvući.

Mogli su gosti do vodstva u ranoj fazi susreta kada je u devetoj minuti Karim Benzema pucao, ali Ximo Navarro očistio je s gol linije i koliko god čudno zvuči, do kraja susreta Real nije stvorio nijednu bolju priliku.

Gostujući napadi bili su spori i neučinkoviti, Real je imao posjed lopte na svojoj strani, ali nije bio konkretan i nije uspio doći do pogotka.

Zato je u 95. minuti Alaves zabio. Nakon ubačaja iz kornera Sobrino je vratio loptu na drugu vratnicu gdje natrčava Manu Garcia i šalje je u mrežu.

Luka Modrić poput ostatka društva iz Realovog dresa, nije briljirao, a susret je odigrao do samog kraja.