Sedmi nositelj ipak prejak za Galovića u drugom kolu u Bergamu

Mihaela Bradovski • srijeda, 19.02.2020.

Viktor Galović završio je s nastupom na Challengeru u Bergamu. U drugom kolu porazio ga je sedmi nositelj i 208. igrač svijeta Enzo Couacaud...

Viktor Galović ipak nije uspio proći u osminu finala turnira u Bergamu. Drugo kolo donio mu je Enza Couacauda, Francuza koji je postavljen za sedmog nositelja.

Couacaud je odigrao odličan meč i lakoćom je stigao do pobjede, Galović tu nije imao previše šanse i upisao je poraz 6:2, 6:4. Meć je potrajao manje od sat i pol, Francuz je ekspresnos tigao do pobjede.

Od početka je sve išlo u njegovom smjeru, rano je došao do breaka, Galović se nakratko vratio, ali odmah je ponovno izgubio servis i našao se u zaostatku. Na kraju je Galović još jednom izgubio servis i set sa 6:2.

U drugom setu Galović je izgubio već prvi servis gem i nije do kraja seta uspio vratiti se u igru. Završilo je s glatkih 6:2, 6:4 za sedmog nositelja.