Novo Vrijeme lako u Osijeku, a Futsal Dinamo bez problema protiv Squarea

Branimir Korać • subota, 10.10.2020.

Odigrana su prva tri susreta drugog kola 1. HMNL u kojima su po pobjedu uzeli domaćin i gost dok je jedan susret okončan neriješeno...

Novo Vrijeme je stiglo i do druge pobjede, gostovalo je u Osijeku i svladalo domaći Osijek KELME 5:2. Nije bilo nikakve dvojbe tko će do pobjede, gosti su kvalitetnija momčad i rutinski su uzeli bodove.

Na poluvremenu su Makarani vodili s 3:0 golovima Ante Sokola, Rodriga Pereire dos Santosa i Nikole Pašalića da bi u drugom dijelu povisili prednost na 5:0 golovima Duje Bajrušovića i Igora Osredkara. Domaćin je u završnici susreta samo smanjio na 5:2 preko Andreja Pandurevića i Armanda Kajfeša.

Do prvog boda stigao je Vrgorac koji je odigrao 2:2 protiv Alumnusa. Domaćin može žaliti što nije uzeo puni plijen, vodio je do zadnje minute kada gosti ipak dolaze do poravnanja.

Alumnus je poveo već u petoj minuti autogolom Marka Vukovića, ali Vrgorac je uspio okrenuti u svoju korist preko Matea Roskama i Duška Martinca. Bod gostima donio je Vlado Andrijašević u zadnjim trenucima susreta.

Futsal Dinamo imao je lagan posao pred 600 ljudi u Sutinskim vrelima protiv Squarea. Slavio je s 4:1 i tako uzeo prve ovosezonske bodove.

Mrežu gostiju načeo je u 18. minuti Davor Kanjuh i Futsal Dinamo otišao je na odmor s tim vodstvom. U drugom dijelu rano su Hrvoje Penava i Filip Novak povisili na 3:0, Antonio Konsuo je smanjio u 34. minuti, a Kristijan Grbeša samo stavio točku na i u 40.