Cibalia pobjedom otvorila sezonu, remiji u Rijeci i Dugopolju

Branimir Korać • subota, 12.08.2023.

Osim dvoboja u Sesvetama između istoimenog domaćina i Dugopolja, odigrana su još tri susreta prvo kola SuperSport Prve NL. Sva tri susreta bila su otvorena do samog kraja...

Cibalia je stigla do pobjede na start svladavši na svom travnjaku Croatiju iz Zmijavaca s 1:0. Za pobjedu je zabio Leon Marković u 22. minuti susreta, iz blizine je ugurao loptu u mrežu nakon ubacivanja Rubića.

Igraj na utakmice SuperSport Prvu NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vinkovčani su izdržali do kraja susreta i nisu dopustili Croatiji da se vrati u utakmicu.

Dubrava je uzela bod na Krimeji zahvaljujući raspoloženom vrataru Šarkanju. Orijent je imao dovoljno prilika, ali nije ih iskoristio.

I poveo je domaćin u 24. minuti pogotkom Mulca. Samo četiri minute kasnije Dubrava je poravnala preko Pavlovića što će se pokazati konačnim rezultatom.

Pobjednika i pogodaka nije bilo u Dugopolju gdje je Solin ugostio momčad BSK-a. Obje momčadi su redizajnirane i s ponešto novih lica, ali nisu uspjele pobjednički zaključiti dan.