Zrinski uvjerljiv protiv fenjeraša, Solin nastavio nizati remije, Sesvećani u naletu

Branimir Korać • nedjelja, 15.10.2023.

Osim susreta između Šibenika i Dubrave, odigrana su još tri susreta desetog kola SuperSport Prve NL. Zrinski je bio najuvjerljiviji protiv Croatije...

U desetom kolu SuperSport Prve NL Solin je ugostio Jarun i nastavio niz remija. Upisao je četvrti u nizu odigravši 1:1.

Igraj na Orijent - Dugopolje na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćini su poveli u 39. minuti pogotkom Ivana Ćubelića, ali Jerko Leko na početku drugog dijela u igru šalje Josipa Tadića, a on u 48. minuti uzvraća pogotkom za konačnih 1:1.

Sesvećani su loše ušli u sezonu, ali su se oporavili na vrijeme i sada su u pozitivnom nizu. Petu utakmicu zaredom ne znaju za poraz, ovaj put su slavili 1:0 u gostima kod Cibalije.

Jedini pogodak za goste postigao je Marko Guja koji je u 30. minuti bio precizan i gosti su zadržali prednost do kraja.

S odličnim igrama nastavio je Zrinski koji je ugostio u Gradskom vrtu fenjeraša Croatiju iz Zmijavaca i visoko ju je svladao s 4:0. Gosti su odradili skromnu utakmicu i teško su parirali raspoloženom domaćinu.

Već do poluvremena riješeno je pitanje pobjednika, Petar Korov, Dominik Dogan i Ajdin Mujagić odveli su Zrinski na 3:0. Da ne bi bilo nekakvih dvojbi, Mujagić je još jednim pogotkom u 51. minuti za konačnih 4:0 stavio točku na i.