Lokomotiva izborila glavnu rundu Europske lige za rukometašice

Petar Jenjić • nedjelja, 12.11.2023.

Rukometašice Lokomotive slavile su i u uzvratu protiv švicarskog Bruhla i tako izborile glavnu rundu Europske lige. Na domaćem terenu slavile su s 25:20...

Nakon pobjede 28:23 u gostima, rukometašice Lokomotive slavile su i u uzvratu protiv švicarskog Bruhla. Na domaćem terenu ponovno su pobijedile s pet razlike, ovoga puta 25:20.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Tako su uspješno odradile finalnu rundu kvalifikacija za skupine Europske lige. Sljedeći tjedan igraju se preostali uzvratni susreti kada će se saznati svi sudionici.

Nakon prvog poluvremena zagrebačka momčad imala je vodstvo od 16:11, a to je bila i konačna razlika nakon 60 minuta.

Najbolja je u pobjedničkim redovima bila Kristina Dramac s osam golova, dok je Nikoleta Trunkova dodala pet pogodaka.

Gošće je predvodila Slađana Đoković sa šest golova.