Podravka Vegeta 41:16 Osijek
Osijek

Podravka vrlo uvjerljiva protiv Osječanki na startu desetog kola

Branimir Korać • utorak, 14.11.2023.

Rukometašice Podravke u susretu desetog kola odigrale su vrlo dobru utakmicu protiv Osijeka i upisale su pobjedu 41:16. Osječanke su početkom sezone slavile protiv Lokomotive, ali ovdje nisu bile niti blizu...

Pobjeda Osijeka nad Lokomotivom početkom sezone bila je senzacija, a od tada su Osječanke upisale tek još jednu pobjedu. U Koprivnicu su poražene od Podravke s 41:16.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Koprivničanke su već u prvom poluvremenu riješile sve dvojbe i na odmoru su imale vrlo visoko vodstvo 21:11. U nastavku susreta bilo je potrebno završiti posao i održati razliku što nije bio problem.

Čak štoviše, Osijek je u drugom poluvremenu postigao samo pet golova i na kraju je upisao vrlo uvjerljiv poraz.

Najbolji kod Podravke bili su Andrea Šimara sa sedam golova te s po šest Nikolina Zadravec, Katarina Pandža i Josipa Mamić.

Kod Osijeka pet golova postigla je Mia Jozanović dok je četiri dodala Leona Grgić.