Supersport Prva NL, 21. kolo, 09.03.2024, 12:50 h, Gradski stadion
Suci: Patrik Pavlešić (Duga Resa), Emir Trklja (Petrinja), Tomislav Mioković (Sisak)
Jang Junior Sunday 11'
Josip Knežević 71'

Vukovar u završnici uzeo sva tri boda protiv BSK-a

Mihaela Bradovski • subota, 09.03.2024.

Nogometaši Vukovara upisali su novu pobjedu u sklopu SuperSport Prve NL. Ovaj put ugostili su momčad BSK-a i slavili s 3:2...

Matija Kolarić
46'
29
Vanja Pelko
46'
4
Tomislav Baltić
66'
5
Zinedin Mustedanagić
77'
7
Ivan Baković
83'
Josip Knežević
46'
16
Stevan Nikolić
46'
20
Luka Kljajić
62'
5
Filip Hrs
88'
15
Dominik Pavlek
90'
Denis Krstanović

U prvom subotnjem susretu 21. kola SuperSport Prve NL Vukovar je na svom stadionu ugostio davljenika, momčad BSK-a iz Bijelog Brda. U zanimljivom dvoboju s dosta prilika Vukovar je odnio pobjedu 3:2.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su bili ti koji su poveli i to u 11. minuti. Pejić je dobio loptu u 16 metara i pucao, Mandić je odbio njegov pokušaj, lopta je došla na desetak metara do Janga koji puca i zabija.

Vukovar je tražio poravnanje i do njega je došao u 28. minuti. Trujillo je odlično gurnuo loptu u prostor za Knölla koji se sjurio prema golu i onda mirno pogodio za 1:1.

Do kraja prvog dijela pogodaka nije bilo, a udarac Andačića izvana sjeo je na gredu i gosti su imali sreće.

U drugom dijelu dosta promjena, a na kraju je domaćin uspio doći do preokreta. Fantastičan pogodak Wehrmanna, dobio je loptu na 20 metara, namjestio se i pogodio točno u 90 za preokret domaćina.-

Na ulasku u posljednjih 20 minuta BSK poravnava! Odlična lopta u prostor za Kneževića koji sjajno reagira i iz nezgodne pozicije šalje loptu u suprotni kut.

Kada se činilo da će završiti remijem, u 90. minuti, ubačena lopta u 16 metara dolazi do Pelka koji je bolje postavljen od čuvara i lakoćom zabija za konačnih 3:2.