Supersport Prva NL, 21. kolo, 10.03.2024, 12:30 h, Zmijavci, ŠRC Marijan Šuto-Mrma
Suci: Ante Čulina (Zagreb), Maja Petravić (Zagreb), Josip Bošnjak (Zagreb)
Croatia Zmijavci
0:0(0:0) Zrinski

Croatia u 97. minuti imala meč loptu, Zrinski ipak neporažen u blatu u Zmijavcima

Mihaela Bradovski • nedjelja, 10.03.2024.

Niz pobjeda Zrinskog je prekinut, a malo je nedostajalo da upiše poraz. Na vrlo teškom travnjaku u Zmijaavcima odigrao je 0:0...

Antonio Prskalo
75'
17
Alexandre Klopp
86'
24
Marin Jonjić
90'+3'
20
Juraj Ljubić
90'+3'
Marijan Oršolić
20'
14
Ivijan Svržnjak
46'
19
Ivan Jajalo
77'
21
Ajdin Mujagić
83'
Igor Budiša

Vrlo malo moglo se vidjeti od nogometa u Zmijavcima. Završilo je 0:0, a na jednoj i drugoj strani najveća uzbuđenja dogodila su se na samom kraju utakmice.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti iz Jurjevca već samim pogledom na vremensku prognozu imali su razloga ga zabrinutost. Travnjak u Zmijavcima nije imun na vremenske neprilike, s te strane je vjerojatno najteži u ligi, a danas je bila idealna prezentacija toga.

Vrlo malo prilika viđeno je kroz 90 minuta, ali zato je viđena jedna teška ozljeda, već u prvom poluvremenu stradao je Bruno Unušić.

Zrinski je svoju najveću priliku propustio u 90. minuti kada je pobjegao Mujagić i došao sam pred vratara Gudelja, ali reagirao je loše i pucao u njega.

U posljednjim trenucima sudačke nadoknade dosuđen je kazneni udarac za Croatiju. Kloppa je u 16 metara nespretno srušio Jajalo i domaćin je dobio meč loptu.

Međutim veliko slavlje kada je dosuđen kazneni udarac zamijenio je očaj nakon što ga Prskalo nije iskoristio, Stanić je obranio njegov udarac i spasio bod Zrinskom.

Veliki bod osvojen u vrlo teškim uvjetima, ali plaćen ozljedom Unušića.