Supersport Prva NL, 21. kolo, 08.03.2024, 17:00 h, Sv. Josip Radnik, Sesvete
Suci: Filip Cindrić, Bruno Geller, Bruno Premužaj; 4. sudac: Ivan Slunjski
4:0(1:0) Cibalia
Cibalia

Sesvećani potvrdili kvalitetu, Cibalia visoko poražena

Branimir Korać • petak, 08.03.2024.

U prvom susretu 21. kola SuperSport Prve NL Sesvete su ugostile Cibaliju i upisale su uvjerljivu pobjedu 4:0. Nastup domaćina s autoritetom i potpuno zaslužena pobjeda...

Lovro Banovec
63'
15
Ante Matić
63'
9
Karlo Perić
75'
7
Filip Dujmović
75'
20
Marin Brigić
75'
Josip Pejić
61'
22
Marin Kuzminski
73'
11
Ivan Kukrika
73'
8
Rene Šarić
81'
64
Ivan Verhas
81'
Ivan Karaula

Momčad Marija Racajoš jednom je izdominirala, stvorila dosta prilika te na kraju slavila. Vinkovčani nisu bili raspoloženi, rijetko su dolazili do prilika i vrlo rijetko su prijetili.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Od početka je domaćin prijetio preko Topića, a do vodstva je stigao u 19. minuti. Lopta se odbila do Olivera Petraka koji je fantastično opalio s više od 20 metara i pogodio poluvisoko u kut.

Cibalia je nakon toga svoje dvije najbolje prilike imala kada je Bajić pucao glavom pokraj gola te kada je Išasegi dobro došao pred Žigera, ali domaći vratar brani.

U 35. minuti centimetri su dijelili Topića od pogotka, njegov dobar pokušaj zaustavila je greda.

U drugom dijelu gosti su potpuno potonuli. U 59. minuti Sušak je primio loptu u kaznenom prostoru i lijepo se izborio za udarac te pogodio za 2:0.

Deset minuta kasnije već je bilo 4:0. Prvo je Duvnjak ubacio iz slobodnog udarca, a Braun pogodio za 3:0, a četvrti gol postigao je Banovec, lopta je sretno završila u mreži nakon što je nije dobro zahvatio.

Promjena više nije bilo, ostalo je 4:0 za domaćina.