Hrvatska-Gana 2:1

123
...
525354
...
979899
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.644
jučer u 22:27

qwerty je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Nego, jedno offtopic pitanje gdje se može pogledat stream hrvatske? Nije za mene nego pitam za osobu u inozemstvu. Hvala

Vidi cijeli citat

Vpn i hrti

Vidi cijeli citat

To sam zaboravio naglasit da to nije opcija. Ovo sve sto sam pronasao ne radi baš.

Vidi cijeli citat

Probaj streamed.pk cini mi se

cameosis
cameosis
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.10.2002.
Poruka: 11.565
jučer u 22:27

qwerty je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Nego, jedno offtopic pitanje gdje se može pogledat stream hrvatske? Nije za mene nego pitam za osobu u inozemstvu. Hvala

Vidi cijeli citat

Vpn i hrti

Vidi cijeli citat

To sam zaboravio naglasit da to nije opcija. Ovo sve sto sam pronasao ne radi baš.

Vidi cijeli citat

traži roja directa

esse quam videri. (marcus tullius cicero)
qwerty
qwerty
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.07.2011.
Poruka: 1.273
jučer u 22:28

Cholo je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Cholo je napisao/la:

qwerty je napisao/la:

Nego, jedno offtopic pitanje gdje se može pogledat stream hrvatske? Nije za mene nego pitam za osobu u inozemstvu. Hvala

Vidi cijeli citat

Vpn i hrti

Vidi cijeli citat

To sam zaboravio naglasit da to nije opcija. Ovo sve sto sam pronasao ne radi baš.

Vidi cijeli citat

Probaj streamed.pk cini mi se

Vidi cijeli citat

Poslao kolega forumaš dobar stream. Hvala na pomoci :)

ManchaVerde
ManchaVerde
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 968
jučer u 22:29

Nisam gledao emisije prije prve dvije nase, je li Ivkovic bio ovako kritican i ranije? Ili je i on nanjusio krv ;)

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.414
jučer u 22:29

pasha77 je napisao/la:

Vlašić kao introvert krilo ide niz dlaku Modriću koji više ne može. Treba nam što više veznjaka koji će trčati za njega. 

Jebiga, možda sam lud, ali ja vjerujem da u Luki još ima ulja.

Vidi cijeli citat


Ma ima, ozljeda ga je izbacila i da ga upari sa Sučićem koji bi igrao nešto kao Rabiot u Milanu, to bi dobro izgledalo.

Problem su Modrić i Kova van forme zajedno na terenu. 

 
 
Nane1911
Nane1911
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2024.
Poruka: 439
jučer u 22:31

Ovi u studju su ajme...da budem iskren ne bi ni ja stavio Vlasica...ali kaze Ivkovic da je njemu to pogreska jer nije dovoljno brz...pa kasnije rece da bi stavio Kramarica 🤦🤦

Prvi put sa sam upalio gledat i tesko da cu do finala ikako

Sensation
Sensation
Mali dioničar
Pristupio: 27.03.2013.
Poruka: 7.833
jučer u 22:32

Ja vjerujem da luka kova i sucic mogu odigrati dobro i na turniru par utakmica zahedno na terenu. Pricalo se da i rakitic sa modricem gusi, sa brozom itd. Nejebe mene ime igraca i profil jer se sve da uigrat. Mene jebe trenutna forma tih igraca. Modric od pocetka sezone je bio odlican. Ali je trebao nosit na sp jebenu masku. Kovu obozavam, ali je van stroja bio. Dao bog da su obojica ok i da se josko vrati. Ali, nije izgledalo tako. Ako uzmem protiv paname tekmu gdje smo bili propuh na sredini.. nije mi lako povjerovat da ide na bolje iako je sada sucic tu.

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.227
jučer u 22:33

Ovi je sastav isključivo za 0 O. Budemo li gubili očekujem Vuška u napadu

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.130
jučer u 22:34

Dobro kocka se Dalic u nadi da ce Modrinjo i Kova proigrati, da im treba vremena. Ipak su oba imali ozljede.

 

Ispali iz ritma. Ostaje pitanje jel moguce oporaviti se za sedam dana ili ce formu vratiti nekad za veliku Gospu u kolovozu.

kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 3.462
jučer u 22:35

Kada to je u emisiji glavni ekspert Ivković 🤣🤣

123
...
525354
...
979899
  • Najnovije
  • Najčitanije