SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

pajdas
pajdas
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.10.2023.
Poruka: 32
23. lipnja 2026. u 23:13

Gledam ove Engleze i Ganu i sve sam više uvjeren da ćemo izvući jedan bod iz ove zadnje dvije utakmice.

[uredio pajdas - 23. lipnja 2026. u 23:13]
knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.194
23. lipnja 2026. u 23:16

Malo sam listao i vidim da je Maroko samostalno bio jedini protukandidat ovom triu za domaćinstvo. Gdje bi oni to organizirali?

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
23. lipnja 2026. u 23:21

ARIZIN je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Meni skroz fali igrač kod nas koji je baraba. Tj više takvih. Koji će se pofajtat. Nekad smo ih imali. U svakoj liniji ponešto. Sada mi je sve to premlitavo. Bez takvih luđaka nema rezultata. A ovako kad gledam samo mi je Perišić takav. Ajd i Stanišić malo. Premalo.

 

Vidi cijeli citat


I Modrić...

Čuj nekad generacije su odrastale na ulici, to si pokupio tamo. Inozemni igrači naši rijetko to imaju, nisu izuzev Šimunića bili fajteri, kvalitetni, ali bez toga.

Domaći od Mandžukića, Perišića, Modrića, Lovrena su baš u tom pogledu barabe stilski rečeno ..

Ove mlade generacije odrastaju po akademijama....

Vidi cijeli citat


A još iz 2018. dodaš Vidu pa Rebić koji je lud sam po sebi. Vrsaljko je isto volio fajt. 

Sad mi nekako Vušković baca na takvog. Jakić je fajt ali ne igra. 

Na kapaljku ih imamo. Premalo. 

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
23. lipnja 2026. u 23:23

pajdas je napisao/la:

Gledam ove Engleze i Ganu i sve sam više uvjeren da ćemo izvući jedan bod iz ove zadnje dvije utakmice.

Vidi cijeli citat


Ja kad ih gledam se pitam kako su ovi nama zabili 4 gola. A onda opet točno znam zašto. 

Igram Managera sa Belupom
Igram Managera sa Belupom
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2024.
Poruka: 2.546
23. lipnja 2026. u 23:26

Lukass je napisao/la:

pajdas je napisao/la:

Gledam ove Engleze i Ganu i sve sam više uvjeren da ćemo izvući jedan bod iz ove zadnje dvije utakmice.

Vidi cijeli citat


Ja kad ih gledam se pitam kako su ovi nama zabili 4 gola. A onda opet točno znam zašto. 

Vidi cijeli citat

Tako da Gana igra bunker na klasičan način s 2-3 koja mogu pobjeć.

 

Mi smo krenuli otvorenim gardom nadigravati se što 99 posto forum struke zagovara.

 

Ne kažem da je jedno dobro i drugo loše, ali veze ovo nema s nama.

 

Gani je bod ovdje definitivno genijalan. Osigurali bi prolaz dalje.

Nama je grozan jer Panama pod mus lovi pobjedu.

Gospodin
Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.228
23. lipnja 2026. u 23:28

Gana nam pokazuje kako smo trebali s Englezima. Ne znači da bi dobili, ali nemaš ti njih što napadati. Imaju jedan udarac u okvir. 

vjesu
vjesu
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.04.2015.
Poruka: 2.064
23. lipnja 2026. u 23:33

Sučić izgleda na klupi🤷🏻‍♂️

The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 747
23. lipnja 2026. u 23:36

Lukass je napisao/la:

pajdas je napisao/la:

Gledam ove Engleze i Ganu i sve sam više uvjeren da ćemo izvući jedan bod iz ove zadnje dvije utakmice.

Vidi cijeli citat


Ja kad ih gledam se pitam kako su ovi nama zabili 4 gola. A onda opet točno znam zašto. 

Vidi cijeli citat

Šesdeseta minuta, Englezi još nisu zabili gol Gani, nama su do tada zabili tri i fulali hrpu toga. Nekako imam osječaj da ovo neće biti lako, a da bi moglo biti gadno. Opet bi mogli ući u zadnju utakmicu sa situacijom da moramo pobjediti dok protivniku je dovoljan i bod, loše nam se piše ako ovi izvuku bod sa Englezima.

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
23. lipnja 2026. u 23:37

Livaković

Gvardiol, Šutalo, Pongračić, Stanišić

Kovačić, Modrić

Perišić, Baturina, Marco Pašalić

Musa

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
23. lipnja 2026. u 23:38

The Flying Carpet je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

pajdas je napisao/la:

Gledam ove Engleze i Ganu i sve sam više uvjeren da ćemo izvući jedan bod iz ove zadnje dvije utakmice.

Vidi cijeli citat


Ja kad ih gledam se pitam kako su ovi nama zabili 4 gola. A onda opet točno znam zašto. 

Vidi cijeli citat

Šesdeseta minuta, Englezi još nisu zabili gol Gani, nama su do tada zabili tri i fulali hrpu toga. Nekako imam osječaj da ovo neće biti lako, a da bi moglo biti gadno. Opet bi mogli ući u zadnju utakmicu sa situacijom da moramo pobjediti dok protivniku je dovoljan i bod, loše nam se piše ako ovi izvuku bod sa Englezima.

Vidi cijeli citat


Naravno da će bit zajebano. 

Evo sastava. Kovačić def vezni. Bit će drž gaće u obrani. 

  • Najnovije
  • Najčitanije