ARIZIN je napisao/la:
Lukass je napisao/la:
Meni skroz fali igrač kod nas koji je baraba. Tj više takvih. Koji će se pofajtat. Nekad smo ih imali. U svakoj liniji ponešto. Sada mi je sve to premlitavo. Bez takvih luđaka nema rezultata. A ovako kad gledam samo mi je Perišić takav. Ajd i Stanišić malo. Premalo.
Vidi cijeli citat
I Modrić...
Čuj nekad generacije su odrastale na ulici, to si pokupio tamo. Inozemni igrači naši rijetko to imaju, nisu izuzev Šimunića bili fajteri, kvalitetni, ali bez toga.
Domaći od Mandžukića, Perišića, Modrića, Lovrena su baš u tom pogledu barabe stilski rečeno ..
Ove mlade generacije odrastaju po akademijama....
A još iz 2018. dodaš Vidu pa Rebić koji je lud sam po sebi. Vrsaljko je isto volio fajt.
Sad mi nekako Vušković baca na takvog. Jakić je fajt ali ne igra.
Na kapaljku ih imamo. Premalo.