SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

The Flying Carpet
The Flying Carpet
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.12.2024.
Poruka: 748
24. lipnja 2026. u 00:40

Lukass je napisao/la:

Kovačić i Modrić će izdušit u sprintevima nazad. Ne mogu oni više od poluvremena. A i poluvrijeme pred kraj je opasno. 

Vidi cijeli citat

Kovačić nije dugo igrao, ali ne znam zašto bi on izdušio u sprintevima, on je možda naš najodmorniji igrač na turniru. Za Modrića se slažem imao je tešku sezonu te tu nezgodnu ozljedu pred prvenstvo.

Netko18
Netko18
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 50
24. lipnja 2026. u 00:41

Muko muja muči me mučnina. 

[uredio Netko18 - 24. lipnja 2026. u 01:25]
antena
antena
Mali dioničar
Pristupio: 21.07.2009.
Poruka: 6.436
24. lipnja 2026. u 00:42

Sad sam vidio Fruka na zagrijavanju, znači istina je da je i on s reprezentacijom! 😀

perkut
perkut
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.02.2021.
Poruka: 1.632
24. lipnja 2026. u 00:45

Ovaj forum treba zaključati do početka utakmice

Litva Jere
Litva Jere
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 78
24. lipnja 2026. u 00:45

Tek sam sad skužio da s porazom ispadamo

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
24. lipnja 2026. u 00:46

The Flying Carpet je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Kovačić i Modrić će izdušit u sprintevima nazad. Ne mogu oni više od poluvremena. A i poluvrijeme pred kraj je opasno. 

Vidi cijeli citat

Kovačić nije dugo igrao, ali ne znam zašto bi on izdušio u sprintevima, on je možda naš najodmorniji igrač na turniru. Za Modrića se slažem imao je tešku sezonu te tu nezgodnu ozljedu pred prvenstvo.

Vidi cijeli citat


Jer nije spreman. Odmornost nije spremnost na razne fizičke izazove. 

Lox
Lox
Mali dioničar
Pristupio: 05.03.2013.
Poruka: 7.230
24. lipnja 2026. u 00:46

Litva Jere je napisao/la:

Tek sam sad skužio da s porazom ispadamo

Vidi cijeli citat


Rekli bi neki imamo dvije utakmice 

a3M
a3M
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.05.2026.
Poruka: 69
24. lipnja 2026. u 00:47

Deremo ove panamce. 

Ispadamo od ganuca kao u nekadašnja vremena. 

Ajmo hrvacka.

 

Subert32
Subert32
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.07.2024.
Poruka: 1.471
24. lipnja 2026. u 00:48

perkut je napisao/la:

Ovaj forum treba zaključati do početka utakmice

Vidi cijeli citat

Jest vala, baš se pretjeralo

frano1982
frano1982
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 1.446
24. lipnja 2026. u 00:48

Sretno naši 

  • Najnovije
  • Najčitanije