Vodeni sportovi

Hrvatska - Crna Gora 0:2

Vedran Babić • subota, 31.10.2009.

Rezultat iz naslova bilanca je dvaju susreta 4. kola Jadranske lige, u kojima su Primorac i Budva upisali pobjede u Rijeci, odnosno Zagrebu...

PRIMORJE EB - PRIMORAC 10:13 (2:3, 2:4, 2:3, 4:3)

Rijeka, Bazen na Kantridi
Suci: Štampalija (Šibenik), Margeta (Kranj)

Primorje EB: D. Car, Glavan 2, B. Car, Krapić 1, Pavlović, Franković, Tiškivski 2, Brala, Vrlić 1, Barać 1, Beltrame, Bukovac 1, Jurišić, Krizman 2. Trener: Roje.

Vezane vijesti

Primorac: Radić, Dr. Brguljan 1, Crepulja, Petrović, Trajković 2, Da. Brguljan 2, Kiss 2, Azevedo, Pavlović 1, Drašković, Steinmetz 1, Šetka 1, Milić 3, U. Brguljan. Trener: Perović

Igrač više:
Primorje EB 6/14, Primorac 8/16

Favorizirani Primorac neokrznut je prošao gostovanje u Rijeci. Ipak kvalitetnija momčad zasluženo je pobijedila, kontroliravši tijek utakmice od prve do posljednje minute. Presudna se pokazala serija gostiju od 3:0 s kojom su treću četvrtinu završili s 10:6. Tri pogotka za goste postigao je Milić, dok su se u sastavu Primorja po dva puta u strijelce upisali Glavan, Tiškivski i Krizman.

MEDVEŠČAK - BUDVA M:tel 6:8 (1:2, 2:2, 1:2, 2:2)

Zagreb, Bazen u Utrinama
Suci: Franulović (Rijeka), Prančić (Split)

Medveščak: Kavur, Burić, Kolar, Čule 1, Jakovac 1, Zeljak 1, Curiš, Milaković 1, Vegar, Geratović, Ćuk 2, Dragčević, Lipar, Blažević. Trener: Asić.

Budva M:tel: Šefik, Petković, Dončić 1, Niković, Ljubanović, Tičić 2, Pejaković, Pasković 1, Trbojević 1, Peković, Ivošević, M Franičević, Lazović, Antonijević 2. Trener: Krivokapić.

Igrač više:
Medveščak 4/8, Budva M:tel 4/8

Jednako kao Primorje, i Medveščak je pao protiv kvalitetnijeg suparnika iz Crne Gore. Za razliku od Riječana, Medvjedi su imali veću šansu za pobjedu, no za poraz moraju "zahvaliti" gostujućoj "hobotnici" Denisu Šefiku, koji je zatvorio prilaze svom golu kada je trebalo.