Premiership, 3. kolo, 27.08.2011, 18:30 h
Liverpool 3:1 Bolton
Bolton

Liverpool uvjerljiv, Klasniću počasni pogodak

Marin Vuković • subota, 27.08.2011.

Hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić i u trećem je kolu engleske Premier lige pronašao put do mreže protivnika i izbio na vrh ljestvice strijelaca, no njegov pogodak bio je tek utješne prirode jer Liverpool je bez većih problema ostvario drugu ovosezonsku pobjedu.

Liverpool je uvjerljivim nastupom na Anfieldu svladao goste iz Boltona s 3:1 i barem privremeno izbio na vrh prvenstvene ljestvice. U redovima Redsa pogocima su se istaknule prinove Jordan Henderson i Charlie Adam, a jednu je loptu iza leđa Jussija Jaaskelainena poslao i Martin Škrtel.

Naš Ivan Klasnić nastavio je niz započet još u prvom kolu te se i u ovoj utakmici upisao u strijelce, pogodivši u sudačkoj nadoknadi mrežu Pepea Reine za utješni pogodak gostiju. Pobjeda Liverpoola prema prikazanoj je igri mogla biti i uvjerljivija, no Kenny Dalglish i prepuni Anfield mogu biti zadovoljni i igrom i efikasnošću.

Mrežu Boltona načeo je Henderson već u 15. minuti našavši se na pravom mjestu nakon obrane Jaaskelainena, a na 2:0 u 52. minuti povisio je bivši veznjak Blackpoola Charlie Adam, svojim prvim pogotkom u crvenom dresu. Uvjerljiv nastup Redsa okončao je Škrtel samo minutu kasnije, a Adam je ovaj put bio asistent.

Tek u posljednjim sekundama utakmice Bolton je uspio doći do počasnog pogotka. Jamie Carragher je uspio izbiti loptu Martinu Petrovu, no tek do Ivana Klasnića koji je bio spreman i postavio konačnih 3:1.

• johnny00828.08.2011. u 16:45
    melem za oči nakon prošle godine =))))) i jos klasnic dao gol, ma, nemam rijeci =)
    johnny008
  • Kupusar28.08.2011. u 10:06
    Samo mali ispravak, Škrtel je zabio drugi pogodak, a Adam treći. Odlična predstava Liverpoola, a bravo i za Klasnića.