Sesvete
Sesvete 0:1 Jaska Vinogradar

Vinogradaru tri boda u Sesvetama

Josip Tolić • subota, 19.11.2011.

U 13. kolu Druge hrvatske nogometne lige Vinogradar je na gostovanju u Sesvetama minimalno porazio Croatiju 1:0. Osim što su ostali bez bodova, domaćini su utakmicu završili s igračem manje, a isključen im je i pomoćni trener Musa.

Sesvećani su u domaći ogled protiv četvrtoplasirane momčadi lige ušli u nadi da bi mogli nastaviti s dobrim izvedbama poslije prošlotjedne pobjede kod Rudeša, no gosti iz Mladine nisu dopustili iznenađenje.

Vrlo bitan trenutak dogodio se u 40. minuti kada je Croatia ostala s deset igrača. Drugu javnu opomenu, nakon preoštrog starta u 25. minuti, zbog istog razloga dobio je Jasmin Bogdanović. Gosti su to iskoristili u nastavku.

Igrala se 65. minuta kada se Nikola Bucković upisao u strijelce i donio minimalnu pobjedu Vinogradaru. Da stvar po domaćine bude gora, na samom kraju isključen im je i pomoćni trener Žarko Musa.

Mladinjani su tako produžili seriju pobjeda na četiri utakmice, a Croatia ostaje u opasnoj zoni. Trenutno se nalazi na 12. mjestu s 11 osvojenih bodova.