Dugopolju deseta pobjeda

Mišo Gulić • nedjelja, 20.11.2011.

Dugopolje je svladavši Solin u susjedskom derbiju upisalo desetu pobjedu te sada drugoplasiranom Mosoru bježi tri boda, dok je Pomorac u Kostreni mnogo teže od očekivanog svladao fenjeraša Radnika, golom iz jedanaesterca 15-ak minuta prije kraja.

Pomorac se minimalnom pobjedom nad posljednjeplasiranim Radnikom probio na treće mjesto prvenstvene ljestvice, dok su gosti i dalje ostali prikovani za samo dno i s vrlo malo izgleda da se takva situacija promijeni u skoroj budućnosti.

Nakon što u prvom dijeli gledatelji nisu nisu vidjeli pogodak, unatoč pritisku domaće momčadi, nastavak je ipak donio jedan, tri boda vrijedan. Mrežu je u 76. minuti iz kaznenog udarca zatresao Martin Šaban, a to je bio i konačan rezultat ovog dvoboja.

Vodeća momčad druge lige Dugopolje je na svom stadionu u susjedskom derbiju svladala Solin, sebi priskrbivši nova tri boda, a Solinjanima nove brige s obzirom da za pobjedu ne znaju već sedam kola.

Gosti su odmah na samom startu, u četvrtoj minuti, uhvatili domaće na spavanju te golom Kapetanovića poveli s 1:0, ali nažalost po njih to je bilo i sve što su pokazali do kraja utakmice. Već do poluvremena domaću su preokrenuli na 2:1, a strijelci su bili Žuljević u 25. i Guć u 44. minuti. Točku na i stavio je Barać četiri minute prije kraja za konačnih 3:1 i odmak drugoplasiranom Mosoru koji sada zaostaje za tri boda.