Primera División, 3. kolo, 26.09.2012, 21:30 h
Real Betis 2:4 Atlético Madrid
Atlético Madrid

Atletico slavio kod Betisa u susretu sa šest pogodaka i dva crvena kartona

Ante Dubravac • srijeda, 26.09.2012.

U zaostaloj utakmici trećega kola španjolskog nogometnog prvenstva nogometaši Betisa su dočekali Atletico Madrid te doživjeli poraz rezultatom 4:2.

Susret između Betisa i Atletico Madrida koji se trebao odigrati početkom rujna bio je odgođen zbog obaveza Atletica u Superkupu u kojem su s visokih 4:1 savladali aktualnog europskog prvaka Chelsea.

Nakon uvodnog ispitivanja snaga domaćini u 26. minuti dolaze u vodstvo. strijela za 1:0 bio je Salvador Agra. Međutim samo dvije minute kasnije Radamel Falcao koristi asistenciju Raula Garcije te postiže pogodak za 1:1.

U trenucima kada su svi na stadionu Benito Villamarin očekivali kraj prvih 45 minuta Juanfran pogotkom vraća domaćine u vodstvo i omogućava im miran odlazak na odmor.

Već na samom otvaranju drugoga dijela stvari za domaćine su krenule nizbrdo. U 47. minuti Damien Perquis zarađuje crveni karton, a s bijele točke je siguran Falcao koji svojim drugim pogotkom donosi još jedno izjednačenje.

Samo sedam minuta kasnije Diego Costa dovodi Atletico Madrid u prvo vodstvo koje gosti više nisu ispuštali do kraja susreta. Kada je u 78. minuti Joel Campbell zbog drugog žutog kartona morao napustiti teren bilo je samo pitanje hoće li Atletico postići još koji pogodak.

Upravo to se dogodilo u sudačkoj nadoknadi kada je Arda Turan na drugoj stativi pronašao samog Garciju koji je postavio konačnih 4:2.

• Obrisan korisnik27.09.2012. u 13:08
    ma ja cilo vrime mislija da je falcao livak jer veinu golova daje livom kad on ono dešnjak
  • Obrisan korisnik27.09.2012. u 12:11
    atletioco madrid izgleda vrlo zrelo i moze da se nosi s najboljima ove sezone ali pitanje je mogu li zadrzati konstantnu formu,unistilu su prvaka europe kako ni barca nije mogla,samo da mogu biti konstantni bili bi sposobni i poremtit planove gradskom rivalu ove godine
  • Obrisan korisnik27.09.2012. u 11:58
    Ove sezone će utrka za najboljeg strijelca Primere biti nešto neviđeno. Živo me zanima koliko će ukupno golova zabiti njih trojica.
  • Obrisan korisnik27.09.2012. u 09:06
    Sijajna utakmica dokaz da ne postoje samo Barcelona i Real u španjolskom prvenstvu.Utakmice su atraktivne i vrlo efikasne