Manchester United 0:0 Newcastle
Newcastle

Newcastle zaustavio Manchester United na Old Traffordu

Branimir Korać • subota, 22.08.2015.

Nakon dvije pobjede s minimalnih 1:0, Manchester United zaustavljen je u domaćem susretu protiv Newcastlea. Ovaj dvoboj završen je bez pobjednika i pogodaka...

Prva dva kola donijela su ukupno šest bodova za Manchester United, ali igra nije dobila pozitivne kritike. S minimalnih 1:0 svladani su Tottenham i Aston Villa, a u trećem kolu Newcastleu nisu zabili niti taj jedan pogodak.

Već u prvim minutama Manchester je mogao povesti. Rooney je proslijedio loptu u mrežu nakon ubačaja Januzaja, no pogodak nije priznat zbog zaleđa.

Nastavio je Manchester napadati i stvarati prilike, no raspoložen je bio Krul, ali najbliže pogotku došao je ipak Newcastle. U 24. minuti Mbemba je sjajno ubacio, a Mitrović glavom poslao loptu u gredu.

U drugom dijelu nastavak dominacije Manchestera, prilika nije nedostajalo i obrana gostiju prolazila je kroz teške trenutke, ali je ipak uspjela izdržati.

Nakon silnih promašaja domaćina, kazna je mogla doći iz kontranapada u sudačkoj nadoknadi kada je Cisse u kontri tražio u sredini Thauvina, a on zakasnio s uklizavanjem.

Ostalo je 0:0 čime je United još jednom završio susret bez primljenog gola.

• Obrisan korisnik22.08.2015. u 23:12
    upravo to, 2 puta je prešao i imao bolje šanse od bilo koje unitedove izuzev hernandezove slučajne nakon odbijanaca, a ove priče o 70% objesi mačku o rep. tim gore, 70% i ništa napravit osim par polušansi
  • Obrisan korisnik22.08.2015. u 21:49
    Aurelio - to sta je Newcastle dva puta presao centar - greda i ona kontra - to je nebitno ha? MU je odigrao vrlo dobro pogotovo obrambeno. 70% posjeda u 2. poluvremenu u EPL-u se ne vida cesto. zato mir, sjedi jedan
  • Obrisan korisnik22.08.2015. u 21:10
    Nemam na koga biti iskompleksiran moj revolverašu!Za navijače MU iHajduka su oni najbolji i to je to.Za mene nisu i kraj priče.Vi možeze stalno komentirati lošu igru drugih a ne prihvačate kada vaši igraju loše.Ako je za teba danas MU igrao odlično kako reče Cvijanović ok. za mene nije!
  • Obrisan korisnik22.08.2015. u 19:09
    Al te kompleksi pucaju moj Aurelio. Doma te jebe Hajduk, vani United.
  • crush22.08.2015. u 18:27