West Ham
West Ham 2:0 Liverpool
Liverpool

Mihaela Bradovski • subota, 02.01.2016.

West Ham United stigao je do pobjede u Londonu protiv Liverpoola svladavši ga s 2:0. Nova tri boda dovela su Bilićevu momčad do visoke pete pozicije na ljestvici...

Među one velike momčadi kojima je West Ham ove sezone otkinuo bodove, stigao je i Liverpool. Redsi su na Boleyn Groundu poraženi s 2:0 i tako je West Ham stigao ispred njih na ljestvici.

Od prve minute u sastavu Liverpoola bio je Dejan Lovren dok je Nikica Jelavić bio na klupi uz Dimitrija Payeta koji je nakon duže pauze ubilježio povratak u konkurenciju.

West Ham je stigao do vodstva već u desetoj minuti preko Marca Antonija. Pogotku je prethodio mogući prekršaj nad Morenom, no sudac Madley ipak je prosudio kako je sve bilo čisto.

U 17. minuti malo je nedostajalo da West Ham povede s 2:0. Lanzini je dobro pucao, Mignolet je već bio prevaren, ali loptu je zaustavila vratnica.

U samoj završnici prvog dijela umalo poravnanje. Dobar pokušaj Cana zaustavila je ovaj put greda.

U drugom dijelu nije se dugo čekalo na povećanje vodstva. Već u 55. minuti Noble je ubacio za Andyja Carrolla, a napadač West Hama podiže na 2:0.

U nastavku susreta Liverpool je tražio smanjenje, došao je blizu njega kada je Noble spašavao poslije pokušaja Leive, a u 81. minuti gosti su tražili i kazneni udarac poslije igranja rukom Ogbonne.

Ostalo je 2:0 za West Ham, Dejan Lovren odradio je cijelu utakmicu dok je Jelavić ostao na klupi.

• cameosis07.01.2016. u 21:07
    guardiola je kurac od ovce, a ne top trener, sorry prika. ćelavi šminker si je umislio da je faca jer nosi tijesne hlače koje se paraju dok skače za vrijeme utakmice. bilić bi s njim obrisao pod da ima momčadi koje je lik do sada vodio. po tome bi i luis enrique bio vrhunski trener -- s rakitićem... [više na forumu]
    cameosis
  • sportski manijak03.01.2016. u 07:44
    Bilić lako moze biti prvak s West Hamom samo da ne prosipa boodve na malim utakmicama
    sportski manijak
  • Hrvoje199002.01.2016. u 19:29
    Bravo Nane! Ko šta na svitu postoji par top class igrača, koji su svit za sebe u najboljin godinama, tako postoje i top i treneri. Tu ubrajan Mourinha, Ancelottia, pa i Guardiolu... Neki razred "do" njih je već gužva, to su treneri koji u datin okolnostima, s određenon kemijon, momčadi rade odličan... [više na forumu]
    Hrvoje1990
  • Obrisan korisnik02.01.2016. u 18:52
    Nisu ni igrali protiv Bournemoutha. Tek su krenule utakmice 2x. To znači da su samo protiv Liverpoola odigrali 2x. Što se može vidjeti i na ljestvici. I zašto je taj tim glup ?
  • Obrisan korisnik02.01.2016. u 17:12
    Bravo Slavene, čim su se vratili igrači odmah je to bolje, malo tko može bez 3 prvotimca održati igru na najvišem nivou.