Real Madrid
Real Madrid 3:0 Villarreal
Villarreal

Branimir Korać • četvrtak, 21.04.2016.

Sva tri kandidata za naslov prvaka Španjolske upisali su pobjedu. Nakon što je Barcelona pregazila Deportivo, a Atletico preživio teško gostovanje u Bilbau, Real Madrid na Santiago Bernabeuu svladao je Villarreal...

Posrtaji Barcelone pozitivno su djelovali na Real Madrid koji je podigao formu i pun motiva vrati se u borbu za naslov prvaka. Na Santiago Bernabeu u sklopu 34. kola doputovao je Villarreal i nije imao previše šanse. Upisao je visok poraz 3:0, a dobru igru pogotkom je okrunio Luka Modrić.

Borba za naslov prvaka tako se nastavlja, Barcelona i Atletico bodovno su poravnati, a Real Madrid ima tek bod manje i vreba na kiks svojih konkurenata.

Madriđani su protiv Villarreala od početka preuzeli inicijativu, a do prvog pogotka došli su u 42. minuti. Cristiano Ronaldo je ubacio, Asenjo je odbio loptu, ali ravno do Benzeme koji glavom šalje u mrežu.

U nastavku susreta domaćin je lakoćom kontrolirao igru, a vodstvo je povećao u 70. minuti. Benzema je ovaj put bio u ulozi asistenta, odlično je kombinirao s Lucasom Vasquezom koji podiže na 2:0.

15 minuta prije kraja Luka Modrić stavlja točku na i. Danilo je ubacio s desne stranu, a Modrić došao iz drugog plana i u padu iz prve odličnim udarcem postavio konačan rezultat.

Odmah nakon pogotka Modrić je napustio travnjak, a umjesto njega u igru je ušao James Rodriguez. Mateo Kovačić nije dobio priliku u ovom susretu.

• štanga21.04.2016. u 11:04
    Stvarno sereš kvake.Kakve ofenzivne suigrače ima u Realu a kakve u reprezentaciji?
    štanga
  • Obrisan korisnik21.04.2016. u 07:33
    Modrić dao gol vauu kakva senzacija,jaka muda najbolji igrač na svijetu odmah jbte zabio 2 gola u 2 godine i stalno ga se pumpa i dize u nebesa,a zapravo je sasvim prosjecan igrač lako je igrati u Realu uz sve one zvijezde koje te pokrivaju,sta je odigrao za reprezentacuju apsolutno nista..