Vodeni sportovi

Remiji u Splitu i Zagrebu, POŠK i Mladost ispustili pobjedu

Branimir Korać • petak, 24.11.2017.

Odigrana su prva dva susreta sedmog kola regionalne vaterpolske lige u kojima nije bilo pobjednika. POŠK i splitski Jadran odigrali su 7:7, a Mladost i Jadran iz Herceg Novog 5:5...

U splitskom derbiju nije bilo pobjednika, POŠK i Jadran odigrali su 7:7. U zanimljivom dvoboju POŠK-ovci su imali prednost, vodili su s 5:2 da bi dopustili Jadranu povratak i u konačnici osvajanje boda.

POŠK-u je ovo četvrta uzastopna utakmica bez pobjede, mogao je ovdje u završnici i do osmog gola i sva tri boda, ali gosti su se obranili.

Kod POŠK-a dva pogotka postigao je Marko Elez, a kod Jadrana po dva gola zabili su Zvonimir Butić i Ante Visković.

Remi je viđen i u Zagrebu gdje je Mladost ugostila Jadran iz Herceg Novog. U zadnjih deset minuta Mladostaši su ostali bez ijednog pogotka i gosti su to iskoristili kako bi došli do boda.

U zadnjoj minuti Mladost je imala i igrača više, Pavo Marković pokušao je pogoditi za pobjedu, ali zaustavio ga je sjajni Slaven Kandić 15. obranom.

Upravo Marković bio je jedini igrač na susretu koji je postigao dva pogotka.