Cedevita očekivano do visoke pobjede protiv Jazina

Petar Jenjić • utorak, 27.03.2018.

Košarkaši Cedevite nisu imali prevelikih problema u posljednjem susretu 20. kola domaćeg prvenstva. Vitamini su na domaćem parketu s visokih 51 razlike slavili protiv Jazina. Konačan rezultat bio je 116:65...

20. kolo HT Premijer lige očekivanom pobjedom zaključila je Cedevita koja je bez većih problema svladala Jazine. Zagrebačka momčad slavila je rezultatom 116:65 i tako ostala na vrhu prvenstvene ljestvice s omjerom 18-1. S druge strane, gostima je ovo 16. poraz sezone, uz koji imaju tek tri pobjede.

Već je nakon prve četvrtine Cedevita imala 16 koševa prednosti, vodila je sa 30:14, da bi razlika do kraja poluvremena narasla na još većih +26 (61:35). Konačnih 51 poen prednosti ujedno je i najveća vodstvo Vitamina u cijeloj utakmici.

Domaću momčad do pobjede je predvodio Džanan Musa koji je susret zaključio s 33 poena i sedam asistencija. Toni Perković dodao je 23 koša, a Karlo Žganec 14 poena i osam skokova.

Najbolji je kod gostiju bio Teo Petani s 18 koševa, Franko Kaštropil dodao je 13 poena, a Franko Šango 11 koševa.