Hrvatski nogometni kup, 1/16 finala, 18.09.2018, 15:30 h, Kod mosta, Beletinec, gledatelja: 400

Jan Šneler • utorak, 18.09.2018.

Bez većih problema, hrvatski prvoligaš Inter iz Zaprešića svladao je na gostovanju Bednju i prošao u daljnje kolo Hrvatskog nogometnog kupa...

Tin Dvorski
68'
13
Domagoj Šantek
82'
15
Matija Lučić
85'
Juraj Ljubić
46'
16
Tomislav Haramustek
74'
21
Martin Šlogar
84'
Samir Toplak

Kao što se i očekivalo, zaprešićki Inter nije imao previše problema protiv Bednje iz Beletinca, sudionika Četvrte nogometne lige Skupine Čakovec-Varaždin. Već nakon prvog dijela bilo je jasno kako su gosti puno jača momčad što je pokazivao i semafor.

Najbolji je u prvom poluvremenu bio Ivan Mamut koji je s dva pogotka, u petoj i 40. minuti doveo Inter u lijepo vodstvo. Bednja je imala nekoliko prilika, nastojali su domaći pred nešto više od 400 gledatelja na svom stadionu pružiti dobar otpor Zaprešićanima, ali kvalitete i koncentracije u završnici je nedostajalo.

Kako se utakmica bližila kraju tako je i ritam opadao, a istaknimo još pogodak Goodness Ajayija u 81. minuti koji je tako postavio konačnih 0:3.

Osmina finala na rasporedu je 31. listopada, a točne parove saznat ćemo nakon izvlačenja po završetku svih susreta ovog kola.