Cibona odradila trening protiv Šibenke, minutaža raspoređena, Jurić dao lijepu priliku i najmlađima

Branimir Korać • četvrtak, 31.10.2019.

Cibona nije imala nikakvih problema protiv Šibenke i upisala je visoku pobjedu 111:77. Već do poluvremena domaćin je riješio pitanje pobjednika...

Tek nešto jači trening odradila je Cibona protiv Šibenke. Cibosi su slavili sa 111:77, Ivan Velić iskoristio je ovaj susret da pruži podjednako priliku svima pa je tako minutaža uglavnom raspoređena između 11 do 22 minute. Jedini koji je igrao više je Roko Prkačin.

Nije se dugo čekalo na odvajanje Cibone koja je otišla na dvoznamenkastu razliku već u prvoj dionici, a na poluvremenu je na semaforu već stajalo 55:32 za Cibonu te je bilo jasno tko će odnijeti pobjedu.

Nastavak je donio igru u istom ritmu, Cibonina razlika je rasla i narasla na konačnih plus 34.

U domaćim redovima Filip Bundović ubacio je 19 poena dok je Josip Bilinovac dodao 13 poena.

Kod Šibenčana priliku su dobili svi "klinci", imali su pristojnu minutažu pa i pokazali dosta toga dobroga. Najučinkovitiji su ipak bili oni iskusniji, Tonko Vuko ubacio je 13 poena, a po 11 poena su dodali Jakov Vladović i Domagoj Bašić.