Cibona lakoćom pregazila Sonik Puntamiku za ostanak na vrhu ljestvice

Petar Jenjić • četvrtak, 14.11.2019.

Košarkaši Cibone nisu imali prevelikih problema protiv Sonik Puntamike koju su u Draženovu domu svladali sa 102:58...

Pred oko 50-ak gledatelja u Draženovu domu, košarkaši Cibone zadržali su stopostotan učinak u HT Premijer ligi. Danas su svladali Sonik Puntamiku sa 102:58 te joj nanijeli peti poraz u sezoni.

Gosti iz Zadra držali su se tek prvu četvrtinu koju su zaključili s tri poena minusa. Međutim, zagrebačka momčad već drugu dionicu dobiva sa 29:14, a na poluvrijeme odlazi s 18 koševa viška (48:30). U nastavku susreta domaćin je nastavio podebljavati vodstvo te u konačnici upisao visoku pobjedu.

Najbolji su u pobjedničkim redovima bili Filip Bundović s 22 poena i sedam skokova te Roko Prkačin s 21 poenom i šest skokova.

Josip Popić s 15 koševa i deset skokova bio je jedini dvoznamenkast kod Sonika.