Budućnost preokrenula slab početak i sigurno svladala Igokeu

Matej Kačan • subota, 16.10.2021.

U jedinom subotnjem susretu četvrtog kola ABA lige je momčad Budućnosti kod kuće svladala Igokeu s 96:72 za svoju treću pobjedu...

Košarkaši Igokee ipak nisu došli do drugog iznenađenja u ABA ligi. Nakon što su kod kuće svladali Crvenu zvezdu, gostovali su u Podgorici kod Budućnosti gdje su sjajno krenuli s 24:12 u prvoj dionici.

No, Budućnost je u ostatku susreta dosta stegnula obranu, u drugih deset minuta dopustila je tek deset poena i na velikom odmoru već vodi s pet poena razlike. Pokušaj povratka Igokee početkom drugog poluvremena brzo je propao i na koncu treće već je 12 razlike za Budućnost.

Do kraja je sve bilo odrađivanje posla pa je Budućnost upisala drugu pobjedu u nizu nakon one nad Splitom i treću ukupno pa je s 3-1 omjerom izjednačena s Cibonom.

je s 21 poenom vodio pobjednike, 18 je dodao Willie Reed, a 16 Justin Cobbs. I kod Igokee su najbolji bili Amerikanci, 13 je ubacio Robinson III, a poen manje Starks.