Tri utakmice, tri remija: Kramarić strijelac u osvojenom bodu protiv Darmstadta

Mihaela Bradovski • utorak, 19.12.2023.

U Bundesligi su odigrana prva tri susreta 16. kola, a sva tri susreta okončana su remijem. U akciji je bio i Andrej Kramarić koji je bio strijelac za Hoffenheim u remiju protiv Darmstadta...

Hoffenheim je tri puta vodio protiv Darmstadta i nije uspio doći do pobjede. Na kraju je remizirao 3:3 u susretu u kojem je bio opasniji i bolji, ali propuštao je u obrani.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hoffenheim je stigao do vodstva već u 14. minuti kada je dosuđen kazneni udarac koji je u pogodak pretvorio Andrej Kramarić koji samo potvrđuje status jednog od najsigurnijih izvođača kaznenih udaraca u Bundesligi.

Deset minuta kasnije Darmstadt se vratio, Bartol Franjić upisao je asistenciju, a Luca Pfeiffer bio je strijelac.

Ipak se na odmor otišlo s vodstvom Hoffenheima, Ihlas Bebou je u 28. minuti pogodio za vodstvo 2:1.

Bebou je i u drugom dijelu bio strijelac, zabio je za 3:2, ali dva puta poravnanje Darmstadtu donio je Tim Skarke.

Kramarić je kod domaćina igrao do 73. minute, a Bartol Franjić kod gostiju do 75. minute kada je u igru ušao Matej Maglica.

Borussia Dortmund remizirala je protiv Mainza 1:1. Četvrto kolo zaredom Borussia ne zna za pobjedu, a ovaj put remizirala je protiv Mainza koji je u 16 odigranih utakmica upisao samo jednu pobjedu.

Krenulo je dobro, pogotkom Juliana Brandta, ali u završnici prvog dijela Sepp van den Berg poravnava na 1:1. U drugom dijelu domaćin je pritiskao i tražio pobjedu, ali rezultat se nije mijenjao.

I Leipzig je bio bolji od Werdera, ali niti on nije uspio doći do pobjede. Lois Openda donio mu je vodstvo, ali u 75. minuti Justin Njinmah postavlja konačnih 1:1.