Cibalia svladala i preskočila Dubravu, Zrinski drži razliku na vrhu

Branimir Korać • nedjelja, 07.04.2024.

Odigrana su još dva susreta 25. kola SuperSport Prve NL, a uspješni su bili slavonski klubovi. Cibalia je slavila u Sigetu, a Zrinski protiv Croatije...

Cibalia je stigla do pobjede u Sigetu protiv Dubrave koju je svladala s 2:1. Zanimljiv dvoboj nije donio pogotke do 60. minute, a onda su u narednih deset minuta postignuta sva tri.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dubrava je ušla u zaostatak u 60. minuti kada je Karlo Miljanić pogodio iz kaznenog udarca za 1:0, a na 2:0 povisio je isti igrač pet minuta kasnije. Dubrava se pokušala vratiti, u 70. minuti smanjio je Noa Vugrinec, ali bliže od toga nije išlo.

Zrinski je rutinski odradio posao protiv Croatije iz Zmijavaca, sve je bilo jasno već nakon prvog poluvremena. Domaćin je postigao sva tri pogotka u prvih 45 minuta i slavio je s 3:0.

Već u osmoj minuti prvi strijelac lige Dominik Dogan svladao je Marija Gudelja, a u 12. minuti na 2:0 povisio je Luka Ćubel. Točku na i stavio je Dogan drugim pogotkom u završnici prvog dijela.