Supersport Prva NL, 25. kolo, 04.04.2024, 16:30 h
Vukovar '91 2:2 BSK Bijelo Brdo

BSK u posljednjih deset minuta izborio bod u gostima kod Vukovara

Branimir Korać • četvrtak, 04.04.2024.

Odigran je prvi susret 25. kola SuperSport Prve NL. Vukovar 1991 ugostio je BSK iz Bijelog Brda i upisao remi 2:2.

Vrlo zanimljiv dvoboj odigran je u Borovu Naselju gdje je Vukovar ugostio BSK iz Bijelog Brda. Domaćin je bio favorit, ali gosti iz Bijelog Brda su u naletu, bore se za ostanak u ligi i u konačnici su uzeli bod.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Vukovar je odlično otvorio utakmicu i poveo već u šestoj minuti golom Zinedina Mustedanagića, a kada je u 66. minuti Robin de Jesus Gonzalez povisio na 2:0, činilo se da je tu priči kraj.

Međutim uporni gosti uspjeli su se vratiti, u posljednjih deset minuta stigli su do poravnanja. U 82. minuti Josip Tomašević smanjio je na 2:1, a bod BSK-u je donio u 91. minuti Ilan Pejić.

BSK je tako četvrtu utakmicu zaredom neporažen, ostao je deseti, ali je stigao na bod zaostatka za devetoplasiranom Croatijom iz Zmijavaca koja gostuje kod vodećeg Zrinskog.