SP, 2. kolo Panama-Hrvatska 0:1

Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.428
23. lipnja 2026. u 22:52

Službenog sastava nema prije 23:30, dotad samo nagađanje svih i svakoga

Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
zovche
zovche
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.01.2011.
Poruka: 4.055
23. lipnja 2026. u 22:54

Osim ako niste sa dalicem na whatsapp grupi da vam javlja, službeni sastav nema ni forumas, ni jutarnji ni itko, izlazi sat - sat i pol vremena prije utakmice... Pa ignorirajte sve do tada 

[uredio zovche - 23. lipnja 2026. u 22:54]
pecunia non olet
pecunia non olet
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 04.06.2026.
Poruka: 49
23. lipnja 2026. u 22:56

Pongracic brz kao Mbappe, a jak kao Haaland🤣

Pa ja ne znam zasto ga onda ne stavimo u špicu, možda bi bio i zlatna kopačka

Lukass
Lukass
Mali dioničar
Pristupio: 01.02.2009.
Poruka: 6.177
23. lipnja 2026. u 22:56

Meni skroz fali igrač kod nas koji je baraba. Tj više takvih. Koji će se pofajtat. Nekad smo ih imali. U svakoj liniji ponešto. Sada mi je sve to premlitavo. Bez takvih luđaka nema rezultata. A ovako kad gledam samo mi je Perišić takav. Ajd i Stanišić malo. Premalo.

 

knjiskimoljac
knjiskimoljac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.05.2017.
Poruka: 2.194
23. lipnja 2026. u 22:58

Pobjeda od 2-3 razlike dovoljna za drugi krug.

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
23. lipnja 2026. u 22:59

bakker je napisao/la:

Stigli sastavi. Nikakav Pongračić u prvih 11. Kova također na klupi.

 

Budimir

Perišić - Mario Pašalić - Baturina

Modrić - P. Sučić

Gvardiol - Šutalo - Ćaleta Car - Stanišić

Livaković

Vidi cijeli citat

Baš kako sam želio. Ako nije patka. 

Zapravo ne... htio sam Marca  :/

[uredio Dabrić - 23. lipnja 2026. u 23:00]
Brz i okomit nogomet
ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.428
23. lipnja 2026. u 23:02

Lukass je napisao/la:

Meni skroz fali igrač kod nas koji je baraba. Tj više takvih. Koji će se pofajtat. Nekad smo ih imali. U svakoj liniji ponešto. Sada mi je sve to premlitavo. Bez takvih luđaka nema rezultata. A ovako kad gledam samo mi je Perišić takav. Ajd i Stanišić malo. Premalo.

 

Vidi cijeli citat


I Modrić...

Čuj nekad generacije su odrastale na ulici, to si pokupio tamo. Inozemni igrači naši rijetko to imaju, nisu izuzev Šimunića bili fajteri, kvalitetni, ali bez toga.

Domaći od Mandžukića, Perišića, Modrića, Lovrena su baš u tom pogledu barabe stilski rečeno ..

Ove mlade generacije odrastaju po akademijama....

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
23. lipnja 2026. u 23:02

Lukass je napisao/la:

Meni skroz fali igrač kod nas koji je baraba. Tj više takvih. Koji će se pofajtat. Nekad smo ih imali. U svakoj liniji ponešto. Sada mi je sve to premlitavo. Bez takvih luđaka nema rezultata. A ovako kad gledam samo mi je Perišić takav. Ajd i Stanišić malo. Premalo.

 

Vidi cijeli citat

Tko sve spada u barabe?

Vida, Mandžukić, Rebić...

Brz i okomit nogomet
adrian
adrian
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.09.2003.
Poruka: 3.778
23. lipnja 2026. u 23:04

Komedija koliko različitih prvih 11 se može naći u medijima. 

Dabrić
Dabrić
Mali dioničar
Pristupio: 18.08.2017.
Poruka: 5.278
23. lipnja 2026. u 23:11

ARIZIN je napisao/la:

Lukass je napisao/la:

Meni skroz fali igrač kod nas koji je baraba. Tj više takvih. Koji će se pofajtat. Nekad smo ih imali. U svakoj liniji ponešto. Sada mi je sve to premlitavo. Bez takvih luđaka nema rezultata. A ovako kad gledam samo mi je Perišić takav. Ajd i Stanišić malo. Premalo.

 

Vidi cijeli citat


I Modrić...

Čuj nekad generacije su odrastale na ulici, to si pokupio tamo. Inozemni igrači naši rijetko to imaju, nisu izuzev Šimunića bili fajteri, kvalitetni, ali bez toga.

Domaći od Mandžukića, Perišića, Modrića, Lovrena su baš u tom pogledu barabe stilski rečeno ..

Ove mlade generacije odrastaju po akademijama....

Vidi cijeli citat

Stojke je kandidat. A i Pongračić. 👀 

Brz i okomit nogomet
  • Najnovije
  • Najčitanije