Mourinho: "Šanse su i dalje 50-50, sposobni smo zabiti više od jednog gola u uzvratu"

Mišo Gulić • srijeda, 13.02.2013.

Nakon remija Real Madrida i Manchester Uniteda trener madridske momčadi Jose Mourinho nije bio nezadovoljan konačnim ishodom, ustvrdivši da su šanse za prolazak i dalje podjednake...

Sudar titana, koji se čekao još od trenutka kada su izvučeni parovi osmine finala Lige prvaka, zaključen je rezultatom 1:1 s kojim ipak zadovoljniji mogu biti nogometaši Uniteda.

Engleze je u vodstvo doveo Danny Welbeck u 20. minuti, dok je deset minuta nakon Španjolcima remi osigurao Cristiano Ronaldo krasnim udarcem glavom nakon ubačaja Angela di Marije, kojeg je u 75. minuti zamijenio hrvatski reprezentativac Luka Modrić.

Portugalski strateg na klupi Kraljevskog kluba Jose Mourinho nije djelovao nezadovoljno zbog remija: "Bilo je prilično teško, ali dobro smo igrali na samom početku, stvorili neke šanse, zatim pogodili i stativu, a onda smo primili gol iz ničeg."

"To je uvijek teška situacija, ali u konačnici sam zadovoljan reakcijom svoje momčadi nakon zaostatka."

"Bez obzira na remi, šanse su još uvijek 50-50, stoga ovaj rezultat ne smatram lošim", dodao je Mourinho.

Na samom kraju portugalski stručnjak je izrazio uvjerenje da će na Old Traffordu biti u boljoj pucačkoj formi: "Vjerujem da smo u uzvratnoj utakmici sposobni zabiti i više od jednog gola."

• Obrisan korisnik14.02.2013. u 21:46
    e moj mourinho dobar si trener ali tvoj stil je katastrofa.napadaci od ko zna koliko milijuna sjede a klupi a khedira i onaj mesar pepe su ti nositelji igre cjela taktika ti su ti kontre i dodaj loptu kikiju.
  • Obrisan korisnik14.02.2013. u 15:36
    hahha a lika mourinha dobro da nije reka sanse su 90:10 za real ,sinoc sta si ima ima si, btw ocekujem golijadu u uzvratu
  • Obrisan korisnik14.02.2013. u 10:03
    Ispadanje Reala bila bi prava katastrofa za klub a i Englezi teško da si mogu dozvoliti dvije propale sezone zaredom u ligi šampiona
  • Obrisan korisnik14.02.2013. u 08:52
    otvoreno do kraja, što fergie kaze ko prvi zabije
  • beaver14.02.2013. u 04:39
    ovakvom igrom Real nema sto traziti kod manchestera. ako luka zaigra od prve minute onda su sanse malo vece.