Premiership, 2. kolo, 14.08.2015, 20:45 h
Aston Villa
Aston Villa 0:1 Manchester United
Manchester United

Branimir Korać • petak, 14.08.2015.

Manchester United stigao je i do druge prvenstvene pobjede, ponovno 1:0, bez neke velike igre, ali bodovi se računaju, a to je u ovoj fazi sezone najvažnije...

Sezona je tek počela i Louis van Gaal još uvijek nema svoje igrače na maksimumu, no to je i očekivano. Dok stvari u potpunosti ne sjednu na svoje mjesto, Unitedu je najvažnije skupljati bodove, a to i čini.

U prvom kolu poklonio ih je Kyle Walker lijepim autogolom, a sada je za pobjedu zaslužan Adnan Januzaj koji je u prvom dijelu bio strijelac i to je bilo dovoljno za pobjedu.

Januzaju je ovo bio prvi start još od veljače, a Van Gaal mu je dao povjerenje nakon dobrog rada na pripremama. "Tijekom priprema je pokazao neke dobre stvari i želim ga isprobati na njegovoj omiljenoj poziciji", rekao je Nizozemac uoči susreta i pogodio.

Upravo belgijski reprezentativac bio je čovjek odluke kada je nakon pola sata igre na krasno dodavanje Mate pravovremeno utrčao, prevario Richardsa i zabio za pobjedu.

Deset minuta kasnije domaćin je tražio kazneni udarac nakon povlačenja u 16 metara, ali Mike Dean nije se složio.

U nastavku susreta nije bilo nekih velikih prilika, United je rutinski održao prednost i ostvario ono po što je i došao.

• Obrisan korisnik15.08.2015. u 19:58
    Spremi ga možda će ti trebati za brisanje nečeg drugog kasnije!
  • Obrisan korisnik15.08.2015. u 17:46
    Dečko, evo ti toaletni papir.
  • Obrisan korisnik15.08.2015. u 10:53
    Veselim se utakmicama Engleske lige jer su super ali zaboravim da im suci ne mogu suditi ni HNL jer su lošiji od naših!Ono jučer je penal ko kuća a potez onog mulca za rukometnu utakmicu plus što je to radio više puta.Uz faul dobio bi i žuti pa bi mu onaj kasnije bio drugi tj.crveni.Znači sudac je... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik15.08.2015. u 10:37