Branimir Korać • nedjelja, 09.12.2018.

Partizan nije imao posebnih problema na gostovanju u Laktašima gdje je svladao Igokeu s 97:84. U redovima domaćina solidnu utakmicu odradio je Tomislav Zubčić...

Partizan se nakon dva poraza u nizu vratio pobjedama. Gostovao je u Laktašima kod Igokee koja je imala upravo suprotan niz od dvije pobjede i slavio je s 97:84.

Gosti su svih 40 minuta bili u vodstvu, otvorili su utakmicu s 10:0 i nakon toga nisu više nijednom dopustili domaćinu niti izjednačenje, a kamoli preokret. Cijeli dvoboj svodio se na pokušaje Igokee da uhvati zaostatak, a kada bi to učinila, Partizan bi se ponovno odvojio.

Beograđane su predvodili Vanja Marinković s 28 poena (6/8 trica) i Jock Landale sa 17 poena i devet skokova. Stefan Janković dodao je 11 poena i 11 skokova.

Kod Igokee Filip Adamović ubacio je 19 poena (5/6 trica) i podijelio deset asistencija, a Latavious Williams dodao je 18 poena i pet skokova. Tomislav Zubčić za 33 minute ubacio je 14 poena (2/3 za dva, 2/6 za tri, 4/4 slobodna) te uhvatio dva skoka i uzeo dvije lopte. Robert Rikić za četiri minute ostao je bez poena (0/1 za dva).