Stein 2:3(1:2) Hajduk
Hajduk

Hajduk krenuo pobjedom u Austriji

Bernard Jurišić • četvrtak, 25.06.2009.

"Šarena" momčad Hajduka pobijedila je u prvoj utakmici ovogodišnjih priprema u slovenskom Pohorju. Na radnom izletu u austrijskom Allerhieligenu "bili" su pobijedili lokalnog trećeligaša Steina 3:2...

Nogometaši Hajduka pobjedom su otvorili ovogodišnji pripremni period. U prvoj utakmici protiv austrijskog trećeligaša Steina, za koji igra nekoliko Hrvata, "šarena" splitska momčad pobijedila je s 3:2 i vratila se u 30-ak kilometara udaljenu pripremnu bazu na Pohorju.

Hajduk je u vodstvo doveo Tomasov u 19. minuti, izjednačio je šest minuta kasnije Međimurac, a vodstvo do poluvremena "bilima" je osigurao Brkljača u 35. minuti. Vukušić je u 56. povisio na 3:1, a konačnih 3:2 fiksirano je u 66. minuti.

Hajduk je nastupio u sastavu: Tomić - J.Buljat, Pandža, Aračić, Strinić - Gabrić, Brkljača, Obšivač, Tomasov - Ibričić, Vukušić. U drugom dijelu zaigrali su i Šerić, Maloča, Vejić, Trebotić, Skoko i Tičinović.

Naredni pripremni ogled Hajdukovce očekuje u subotu u Lendavi, protiv slovenskog prvoligaša Nafte.