Hrvatski kup, četvrtfinale, 22.11.2011, 16:00 h, Stadion HNK Cibalia, gledatelja: 500
Suci: Alen Gerek (Zabok), Križarić (Čakovec), Mergeduš (Nova Gradiška)

Mišo Gulić • utorak, 22.11.2011.

U prvoj četvrtfinalnoj utakmici Hrvatskog nogometnog kupa Cibalija je u Vinkovcima jedva svladala goste iz Mladine, nogometaše Vinogradara.

Frane Vitaić
46'
8
Stjepan Kvesić
78'
5
Tomislav Čuljak
85'
Goran Perak
69'
15
Marko Ristovski
84'
21
Eduardo Mognon Verza
90'
Valentin Barišić

Cibalija je u prvoj utakmici četvrtfinala Hrvatskog nogometnog kupa teškom mukom došla do pobjede nad Vinogradarom, a gosti su odličnom predstavom pokazali da izbacivanje Slaven Belupa u prethodnoj fazi natjecanja nije bila slučajnost.

Nakon početnih ispitivanja snaga domaći su preuzeli konce igre, a u 32. minuti su i konkretizirali blagu premoć kada je za 1:0 pogodio Tomislav Pavličić.

Samo šest minuta potom gosti su stigli do izjednačenja, a strijelac je bio Antonio Hrnčević. Do odlaska na odmor rezultat se nije mijenjao, a sasvim razumljivo na predah su zadovoljniji otišli gosti iz Mladine.

Odmah na otvaranju drugog dijela, u 47. minuti, domaći su golom Krešimira Prgometa poveli s 2:1 i činilo se tada kako će ipak doći do uvjerljivije pobjede, međutim, do kraja se rezultat nije mijenjao pa će odluka o polufinalistu biti donesena tek u drugom susretu ovih momčadi.

Hrvatski kup

• Obrisan korisnik22.11.2011. u 23:33
    Budimo realni da je malo srece bilo na ovoj tekmi, Cibali bi pobjedila 7-2 al jbg, tko je bio na tekmi zna o cem pricam, tako da nema govora o iznenadenju u uzvratu. Pogotovo kada se Ciba zatvori i pocne resetati iz kontri... U svakom slucaju najbolja utakmica ove jeseni, toliko prolika nismo... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik22.11.2011. u 20:41
    vinogradar od utakmice sa slavenom igra kao preporođen.. moguće je veliko iznenađenje u uzvratu