Real Sociedad
Real Sociedad 2:1 Atlético Madrid
Atlético Madrid

Branimir Korać • nedjelja, 09.11.2014.

Madridski Atletico prosuo je tri boda na gostovanju u San Sebastianu. U utakmici u kojoj je njegova momčad očekivala pobjedu, Diego Simeone na kraju nije mogao biti zadovoljan...

Ove sezone neuvjerljivi Real Sociedad zaustavio je madridski Atletico. U San Sebastianu domaćin je slavio s 2:1 u susretu u kojem su gosti imali vodstvo, no kratko, a kasnije kada su ostali s igračem manje, usmjereni su prema porazu.

Počelo je savršeno za Atletico koji je već u desetoj minuti došao do prednosti nakon što je Raul Garcia odlično pronašao Marija Mandžukića, a ovaj zabija za vodstvo.

Kratko je trajalo slavlje gostiju, već pet minuta kasnije Carlos Vela odličnim udarcem s više od 20 metara poravnava na 1:1.

Real Sociedad se po ničem nije činio kao momčad koja se nalazi u zoni ispadanja i na odmor je trebao čak ići s vodstvom. U 36. minuti Agirretxe je dobio poklon Mirande koji mu je uručio loptu, ovaj zaobišao Moyu i kada je zapucao na prazna vrata, Diego Godin je u posljednjoj sekundi uspio uklizati i gotovo s gol linije izbiti loptu.

Na odmor se tako otišlo s 1:1, a već na početku drugog dijela Atletico ulazi u velike probleme. Siqueira u samo dvije minute zarađuje dva žuta kartona i još jednom pokazuje da mora biti puno oprezniji i koncentriraniji.

S igračem manje Atletico se još dobro držao, prijetio je domaćinu, ali promjena nije bilo. Sve do 82. minute kada Agirretxe ispravlja pogrešku iz prvog dijela, dobiva dvoboj s Mirandom i zabija za pobjedu domaćina.

• Hrvoje199010.11.2014. u 02:40
    Bravo za Mandžu. A Atletico je ovakve utakmice u ovoj fazi sezone lani dobija, i to ga je dovelo na kraju u situaciju da se zadnje kolo bori za prvo misto, ove godine je vec par puta prosuja bodove na takvin teskin utakmicama.
    Hrvoje1990
  • Obrisan korisnik09.11.2014. u 23:44
    Bravo Mandžooo.Odlična forma pred talijane.Kramarić nastavlja bezobrazno šamarat.Bit će utakmica "sve se puši".