Wigan 0:1 Bolton
Bolton

Klasnić odveo Bolton u osminu finala

Marin Vuković • srijeda, 16.02.2011.

Nogometaši Boltona u ponovljenoj su utakmici četvrtog kola engleskog FA kupa bili bolji od Wigana i pogotkom Ivana Klasnića izborili svoje mjesto među 16 najboljih.

Nakon što je prva utakmica između Boltona i Wigana, odigrana 29. siječnja na stadionu Reebok, završena rezultatom 0:0, iste su dvije momčadi večeras odigrale ponovljeni susret. Ovaj put ipak smo dobili pobjednika, a za minimalnih 1:0 i plasman Boltona u osminu finala zaslužan je naš reprezentativac Ivan Klasnić.

Klasnić je nakon dugo vremena našao svoje mjesto u početnom sastavu Owena Coylea i odmah se odužio pogotkom. U 66. minuti utakmice naš je napadač primio loptu od Marka Daviesa, okrenuo se u šesnaestercu i nepogrešivo pogodio kut Wiganova gola. Iz igre je izašao u 84. minuti, kada ga je zamijenio Kevin Davies.

Kako je već ranije održan ždrijeb osmine finala, već je sada poznato da će u sljedećem krugu Bolton odmjeriti snage s Fulhamom.

• Obrisan korisnik17.02.2011. u 19:10
    ako sam procitao dobro u nekom dnevnom listu to mu je to 4 ovosezonski gol, s obzirom na 12 ulazaka sa klupe i 4 starta od prve minute nije lose. u slucaju konfuzije probjeri status recimo marija manđukića :)
  • Obrisan korisnik16.02.2011. u 23:57