SuperSport Hrvatski kup, 1/16 finala, 20.09.2023, 15:30 h
Moslavina
Moslavina 2:4 Slaven Belupo
Slaven Belupo

Slaven Belupo golovima izvana slomio otpor Moslavine i prošao u osminu finala SuperSport HNK-a

Mihaela Bradovski • srijeda, 20.09.2023.

Poznat je i drugi sudionik osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. Nakon što je tamo prošao Hajduk, pridružio mu se i Slaven Belupo...

Slaven Belupo je pobjedom protiv Moslavine s 4:2 prošao u osminu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Igrači Roya Ferenčine odradili su dobru utakmicu, iskoristili prilike i nisu dopustili posebnu nervozu i neizvjesnost. Zanimljivo, tri od četiri pogotka postigli su odličnim udarcima izvana.

Slaven je poveo preko Daniela Štefulja u 28. minuti kada je pucao s nekih 20 metara i pogodio u donji kut za vodstvo.

Niti deset minuta kasnije Slaven je već vodio s 3:0, a Štefulju su se kao strijelci pridružili i Mioč i Hoxha.

U drugom dijelu na pogodak se čekalo sve do 62. minute kada je Tomislav Štrkalj nakon ubačaja iz kornera povisio na 4:0.

Tu su gosti stali, zadovoljili se ovim rezultatom i domaćin je u posljednjih 15 minuta s dva gola Lončarevića postavio konačnih 2:4.